KONST / Litografier / Färglitografi 12667548
nr 1266 7548
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 195/200. Löst Blad. Bladets mått: 70x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:19:28
29/7 16:53:19
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman